Daikin integreeritud tarbeveeboileriga 180L õhk-vesi soojuspump EHVX08S18E9W/ERGA08EV

Daikin Altherma 3 on investeering mugavusse ja energiasäästu. Selle õhk-vesi soojuspumbaga saab väiksema energiakuluga kütta, jahutada ja viivitusteta vett soojendada.

See süsteem sobib hästi koduomanikele, kes soovivad vahetada oma katla või traditsioonilise küttesüsteemi keskkonnasõbralikuma ja kulutõhusama lahenduse vastu.

  • Soojuspumpade absoluutne kõrgklass
  • Disain – Täiendab iga kodu nii seest kui väljastpoolt
  • Heli – Häiringuteta vaikne ja lõõgastav keskkond
  • Toimimine – Uusimad tehnoloogiad, mis aitavad säästa energiat ja raha
  • Kombinatsioon – Süsteemi saab kohandada, et see sobiks elustiili ja mugavusvajadustega

Miks valida Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump?

Daikin Altherma välisseade ammutab kütte, jahutuse ja sooja vee saamiseks kuni 75% oma energiast välisõhust, ülejäänud energia saadakse elektrist. Õhk-vesi soojuspump tugineb kompressorile ja külmaainele, et energiat õhust vette üle kanda ja vett vastavalt teie vajadustele soojendada ning majja tarnida.

Pidev invertertalitlus võimaldab kõrget modulatsiooniastet niivõrd väikesel võimsusel kui 0,85 kW, mis aitab seadmel vältida seiskamistel ja käivitamistel tekkivat suurt elektrikulu.

Auhinnatud disain

Koduomanikud soovivad hästi töötavat seadet, mis näeks igas toas hea välja. Seepärast võttis Daikin eesmärgiks luua suurepäraste tehniliste näitajate ja mitmekesise disainiga seadme. Selle tulemusel teenis Daikin Altherma 3 mitte ainult ühe, vaid koguni kaks mainekat disainiauhinda.

Seest suurepärane toode peaks ka väljast suurepärane välja nägema…

Daikin Altherma 3 välisseadme iseloomustamiseks sobivad sõnad puhtajooneline, minimalistlik ja lihtne. Must horisontaalne võre katab kogu esipaneeli, et peita ainus ventilaator ja vähendada selle töömüra. Matt hall viimistlus peegeldab välisseina värvi, mis aitab seadmel sulanduda erinevatesse keskkondadesse ja maastikesse.

Vaikus on mugavus

Standardses mürarežiimis töötades on välisseadme helirõhu tase 38 dBA (3 meetri kaugusel). See jääb kuskile linnu siristamise ja vaikse raamatukogu vahele. Madala mürataseme režiimis on helitase poole väiksem (35 dBA 3 meetri kaugusel).

Tagage meelerahu

Helitugevus on seadme enda tekitatud ja see ei sõltu kaugusest ega keskkonnast. Helirõhk on kindlal kaugusel tunnetatav heli. Helirõhku arvutatakse tavaliselt 1 kuni 5 meetri kaugusel seadmest.

Erakordne jõudlus sõltub seadme sisust

Daikin Altherma 3 seadmetes on kasutatud uusimaid HVAC-tehnoloogiaid, mis on välja töötatud Euroopas Euroopa kliima jaoks. Tutvu funktsioonidega, mis aitavad tootel teiste hulgas silma paista.

Saa külmast võitu

Daikin Altherma 3 on taastuvenergial töötav küttelahendus, mis töötab külmas kliimas sama hästi nagu soojaski. Erinevalt teistest küttesüsteemidest kasutavad selle sarja tooted õige temperatuurini kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks välisõhku isegi -28°C juures.

Kolm funktsiooni

Ainult küte

Daikini tootesarjas on standardvarustuses ainult küttefunktsioon ja see on kõigil kolmel siseseadmel. See seadistus tagab kütte ja sooja tarbevee.

Reversseeritav

Kui lisaks küttele ja soojale tarbeveele on vaja ka ruumijahutust, on reverseeritav funktsioon parim lahendus. See funktsioon on saadaval kõigi kolme siseseadme jaoks ja tänu sellele saab süsteemi töö ümber pöörata, et see jahutaks kütmise asemel. Seda seadistust saab kasutada koos põrandakütte või ventilaatorkonvektoritega.

Bizone

Integreeritud põrandaseade on ainus siseseade, millel on Bizone seadistus. Bizone annab võimaluse hallata ja juhtida temperatuuri kodu kahes erinevas tsoonis, kus kasutatakse erinevaid soojusallikaid, nt radiaatoreid või põrandakütet.

Madoka juhtmega kaugjuhtimispult seadme Daikin Altherma jaoks

Kasutajaliidese uus põlvkond, ümber projekteeritud ja intuitiivne.
Sisseehitatud ühendatavus – reguleerige elamu kliimat mis tahes kohast ja igal ajal.
Lisa päringukorvi

Tehniline info

SISEOSA EHVX08S18E9W
Siseosa mõõdud 1650x595x625 mm
Kaal 131 kg
Tarbeveeboiler 180 l
Toide 380/3/50
Elektrikaitsme suurus 16 A
Müratase nom. 28 dB(A)
VÄLISOSA ERGA08EV
Küttevõimsus nom. 7.5 kW
Jahutusvõimsus nom. 6.25 kW
Elektritarbimine küte nom. 1.63 kW
Elektritarbimine jahutus nom. 1.16 kW
SCOP 4.56
Energiaklass A+++
Mõõdud 740x884x388 mm
Kaal 58.5 kg
Külmaaine R-32
Torumõõt 6,35 + 15,9 mm
Müratase 49 dB(A)
Toide 230/1/50
Elektrikaitse 25 A