Alledem OÜ on selle nime all tegutsenud juba aastast 1997, kuid töökogemus erinevates valdkondades ulatub veel kaugemalegi.

Alledem OÜ tegeleb kliima-, külmutus-, kaubandus- ja suurköögiseadmete ning veefiltrite müügi, paigalduse ja remondiga.

Alledem OÜ üheks tegevusvaldkonnaks on pakkuda klientidele sobivaid kütte- ja jahutuslahendusi. Kliimaseadmete paigaldamise kogemust on ettevõttel juba aastast 1997. Alledem OÜ omab kliima- ja külmutuseadmetega töötamiseks käitlemisluba, mis on EV seadusega nõutud. Ettevõtte spetsialistid on pikaajalise töökogemusega ja põhjalike teadmistega antud valdkonnas. Nende eesmärk on abistada sobiva seadme valikul ning viia läbi korrektne ja kvaliteetne paigaldus. Kliimaseadmete tootevalikus on õhk-õhksoojuspumbad, õhk-vesisoojuspumbad ja maasoojuspumbad tuntud tootjatelt nagu Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Nibe, Fujitsu, Midea, Alpicair jne.

Teine tegevusvaldkond – külmutusseadmed – pakub suures valikus erinevas suuruses külm- ja sügavkülmkambreid ning võimalikku lisavarustust neile (riiulid, raamid lihakehadele). Lisaks ka erinevaid külmlette väiksematele ja suurematele kauplustele. Külmletid on saadaval nii autonoomsetena kui ka kesksüsteemile. Kõikide külmutusseadmete ehitust ja paigaldust teostame ise oma meeskonnaga.

Kohvimasinatest pakume erinevaid mudeleid – leiame teile sobiva lahenduse nii koju, kontorisse kui ka kohvikusse ja restorani. Suudame tuvastada ja parandada erinevate kohvimasinate rikked.

Suurköögiseadmeid pakume väga laias valikus ja erinevates hinnaklassides. Suudame projekteerida ja pakkuda sobiva seadmepargi igale toitlustuskohale, alustades väikestest kiirtoidukohtadest kuni suurte keskköökideni välja. Paigaldame, remondime ja hooldame kõiki suurköögiseadmeid.

Lisaks leiab meie valikust ka kasutatud seadmeid. Kasutatud seadmete tehniline seisund on alati meie kogenud tehnikute poolt kontrollitud ja seega seadmete töökindlus garanteeritud.

  •  Artelli 19, Tallinn

  • +372 5650 9977

  • info@alledem.ee

  • Kaevuri 1, Kohtla-Järve

  • +372 5024 399

  • info@alledem.ee