Daikin FTXG35LW/RXLG35M

Daikin Emura on märkimisväärne segu ikoonilisest disainist ja tehnilisest kõrgtasemest, mis kindlustab ülima tõhususe ja mugavuse.

Tänu oma suurele töövahemikule – jahutuse puhul -10°C to +46°C ja kütte puhul -25°C kuni +18°C – ning kuni A++ sesoonse tõhususe klassile, sobib see suurepäraselt kõikidesse Euroopa paikadesse.

Lisa päringukorvi
Tootekood: FTXG35LW/RXLG35M Kategooria:

Kirjeldus

Loodud spetsiaalselt külmas kliimas kasutamiseks, mis tagab usaldusväärsuse Tänu spetsiaalsetele tehnoloogilistele uuendustele, mis on optimeeritud vastavalt põhjamaade kliimatingimustele, töötavad meie soojuspumbasüsteemid välistemperatuuridel kuni -25°C. Välisseadmel on jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse ossa. Daikini soojuspumpade suurepärane küttevõimsus ja kõrged sesoonsete kasutegurite väärtused on tagatud isegi -25°C juures. Mainekas disain Meie seadmete tipptasemel tööd täiendab auhinnatud disain, mis sobib sundimatult iga sisekujundusega.

Ainulaadne disain Daikin Emura – FTXG-LW/S

Daikin Emura kõige silmapaistvam eelis on selle välimus. Selle silmatorkamatu, kuid stiilne välimus lisab Daikini kaubamärgi tuntud väärtustele uue mõõtme. Daikin on ainus tootja, kes pakub kliendi vajaduste täpseks rahuldamiseks Euroopas Euroopa turu jaoks ja Euroopa standardite alusel projekteeritud disainmudelit. Samuti teatab Daikin uhkusega, et Daikin Emurale on antud järgmised auhinnad: Reddot 2014 disainiauhind, German Design Award konkursi eripreemia, Focus Open 2014 Silver ja Good Design Award 2014

Siseseadmed töötavad väga vaikselt – sosinvaikselt!

Kütte- ja jahutussüsteeme peaks märkama tulemuse, mitte müra järgi. Seetõttu oleme loonud sosinvaiksed siseseadmed. Kõik meie siseseadmed suudavad töötada vaiksemalt kui tasasest vestlusest tekkiv Nexura, Daikin Emura, FTXLS-K müra ning põrandale paigaldatava Nexura, seinale paigaldatava Daikin Emura ja FTXLS-K sarjad on oma 19 dB juures veelgi vaiksemad – vaid pisut valjemad kui metsakohin Töökindlus on tagatud kuni -25°C Ekstreemsetes tingimustes on veelgi olulisem, et küttesüsteem oleks töökorras. Meie täiustatud jää- ja pakasekaitse tagab seadmete töökindluse kuni -25°C juures. Välisseadmel on ainulaadne jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse ossa. Temperatuuril -15°C on seadme küttevõimsus kuni 4,50 kW ja oma kuni A++ SCOP väärtusega on see ülitõhus.

Puhas siseõhk

Pole kahtlust, et tolmu, bakterite ja muude kahjulike osakesteta õhu sissehingamine on tervisele parem. Seetõttu on kõikidel Daikini siseseadmetel kaheastmeline filtreerimissüsteem. Õhk läbib esimese filtri, mis püüab kinni suuremad osakesed, näiteks tolmu. Seejärel läbib see meie spetsiaalse titaanapatiidist fotokatalüütilise õhufiltri. See filter püüab kinni mikroskoopilised osakesed, lagundab lõhnad ja inaktiveerib koguni bakterid ja viirused. Seega on sissehingatav õhk tõeliselt puhas.

Online Internetipõhine juhtimisseade

Olukord on kontrolli all, kus iganes te ka ei viibiks Kohe kasutusvalmis WLAN-lisaseadme abil saab temperatuuri iOS või Androidi operatsioonisüsteemide kaudu igalt poolt määrata ja isegi planeerida. Nii saab seadet ka kodust eemal olles hallata, tagades sellega kliima optimaalse juhtimise ja energiasäästu. Euroopa energiamärgis: suuremad nõudmised energiatõhususele Ühe oma ambitsioonikate 20-20-20 keskkonnaeesmärkide osana sätestab Euroopa minimaalse tõhususe nõuded alla 12 kW kliimaseadmetele. Lisaks energiatõhususe miinimumnõuete süstemaatilisele tõstmisele on selle ökodisaini direktiiviga muudetud ka tõhususe mõõtmise meetodeid selliselt, et need peegeldaksid paremini tegelikke tingimusi. See uus sesoonse tõhususe hindamine annab parema pildi tegelikust energiatõhususest kogu kütte- ja jahutusperioodi vältel, võttes arvesse erinevaid temperatuuri- ja koormustingimusi.

Välisseade

Pakase korral on eriti oluline, et küttesüsteem toimiks võimalikult tõhusalt. Seetõttu on Daikini külmas kliimas kasutamiseks mõeldud välisseadmetel funktsioonid, mis tagavad töökindluse ka kõige ekstreemsemates tingimustes. Neil on jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist. Paigaldaja paigaldab seadme kohta, kus see oleks võimalikult hästi kaitstud tuulekülma eest, mis võib madala temperatuuri mõju suurendada. Daikini välisseadmed on välja töötatud selliselt, et paigaldaja saaks need paigaldada nii kõrgele, et isegi kõige tugevam lumesadu neid ei mõjuta

Tehnilised näitajad

Siseosa FTXG35LW
Välisosa RXLG35M
Küttevõimsus 5.1 kW
Müratase kütmisel (madal-kõrge) 20 – 45 dBA
Välisosa müratase (madal-kõrge) 49/45 dBA
SCOP 4.60
Energiaklass küte A++
Režiimid Soojendus, Jahutus, Õhukuivatus, Õhupuhastus
Jahutusvõimsus 3.5 kW
SEER 6.67
Energiaklass jahutus A++
Toide Ühendatakse siseosa plokki
Pinge 220V
Sagedus 50 Hz
Faas 1 faas
Kaitse 16 A
Siseosa mõõdud 303x998x212 mm
Siseosa kaal 12 kg
Välisosa mõõdud 550x858x330 mm
Välisosa kaal 40 kg
Toru diameeter vedelik Ø1/4″(6,35)
Toru diameeter gaas Ø3/8″(9,52)
Maksimaalne toru pikkus 20
Maksimaalne kõrguste vahe 15
Pretensiooni esitamise õigus 2 aastat
Tootja garantii 2 aastat