Product was successfully added to your shopping cart.
Eelmine

Mitsubishi Electric MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VGHZ

Eelmine

Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ

Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ

 • Küttevõimsus 3.2 kW / Jahutusvõimsus 2.5 kW
 • Tarbimisvõimsus kütmisel 0,58 kW / Tarbimisvõimsus jahutamisel 0.485 kW
 • COP 5.52 / EER 9.1 / SCOP 4.9 / SEER 5.15
 • Müratase kütmisel (madal-kõrge) 20 - 44 dBA

Mitsubishi Electric tõi 2012. augustis turule oma õhksoojuspumpade uue lipulaeva õhk-õhksoojuspumba KIRIGAMINE MSZ-FH, mis vahetas firma tootevalikus välja populaarse KIRIGAMINE MSZ-FD seeria õhksoojuspumba. Uusim mudel on eelkäijast veelgi efektiivsem ning evib mitmeid uusi funktsioone. Aastal 2012 pälvis õhk-õhksoojuspump KIRIGAMINE MSZ-FH Jaapanis välja antava maineka auhinna “Good Design Award 2012”.

Mitsubishi Electricu uue õhksoojuspumba KIRIGAMINE MSZ-FH (mudelid MSZ-FH25VEHZ, MSZ-FH35VEHZ, MSZ-FH50VEHZ) efektiivsusnäitajad on igati eeskujulikud. Optimeeritud energiakulu on aidanud tõsta soojusteguri COP suuruseni kuni 5,52. 2013. aastal jõustus Euroopa Liidus uus ökodisaini- ja energiamärgistuse direktiiv ErP, milles on võetud kasutusele kogu kütteperioodi arvestav sesoonne (hooajaline) soojustegur SCOP. Soojuspumbal MSZ-FH ulatub tõhususnäitaja SCOP suuruseni 4,9.

Õhksoojuspumpade energiatõhusust iseloomustatakse ka energiaklassiga. Mudelil KIRIGAMINE MSZ-FH on see kütmisel A++ ning jahutamisel A+++.

  Kirjeldus

  Detailid

  Soojuspumba MSZ-FH põhiomadused:

  • Ülimalt energiatõhus – SCOP 4,9 (COP 5,52)
  • Energiaklass kütmisel A++
  • Energiaklass jahutamisel A+++
  • Väga vaikne, müratase vaid 20dB(A)
  • Tehnoloogia Hyper Heating tagab kütmise välistemperatuurini -25 °C
  • Ühtlane küttevõimsus välistemperatuurini -15 °C
  • (MSZ-FH25VEHZ 3,2kW MSZ-FH35VEHZ 4,0kW)
  • Kaheosaline õhusuunaja kindlustab ruumis ühtlasema soojuse jaotumise
  • Säästlik kütterežiim +10 °C
  • Inimese tuvastamise andur (3D I-see Sensor ehk Human Sensor)
  • Nädalataimer
  • Filtrisüsteem Plasma Quad
  • Ventilaatorirežiimid
  • Täisvõimsusrežiim


  Ülimalt energiatõhus püsiva küttevõimsusega soojuspump

  Õhk-õhksoojuspump KIRIGAMINE MSZ-FH sobib kasutamiseks põhjamaistes kliimaoludes. Selleks on õhksoojuspumbas kasutusele võetud tehnoloogia Hyper Heating. Mitsubishi Electricu Hyper Heating tagab õhksoojuspumbale hea küttevõimsuse väga madalate välistemperatuuride korral. Ühtlane küttevõimsus  garanteeritakse temperatuuril kuni -15 °C. Seadme välismoodul MUZ-FH-VEHZ töötab garanteeritult välistemperatuuril kuni -25 ºC. Lisaks on uue funktsioonina õhksoojuspumbas Kirigamine MSZ-FH  kasutusel eraldi kütterežiim +10 °C, mida on eriti hea rakendada suvilats või köetavates garaažis. Õhksoojuspumba põhivarustusse kuulub tehases paigaldatud põhjasoojenduskaabel ning tilkumisalus, mis  on kohandatud sulatusvee paremaks ärajuhtimiseks. Siin saab tutvuda Soomes läbiviidud õhksoojuspumpade testiga >>

  Inimese tuvastamise sensor

  Uus 3D I-see Sensor või Human Sensor võimaldab täielikult kontrollida soojuspumba tööd. Soojuskiirguse andur (thermopile sensor) omab 8 soojustundlikku elementi, mis jälgivad kogu ruumi. Andur tuvastab temperatuurierinevusi ruumis ja suunab vastavalt sellele õhuvoogu. Lisaks tuvastab andur inimese asukohta ja viibimist ruumis ning juhib seeläbi kütmist/jahutamist veelgi efektiivsemalt. Näiteks kui inimene lahkub toast, siis seadistatud temperatuuritaset vähendatakse (kütmisel) või suurendatakse (jahutamisel) kuni 2 kraadi ulatuses Temperatuuri muudetakse automaatselt peale 10 min eemalolekut 1 ºC ning lisaks veel 1 ºC peale 60 min äraolekut. Inimese naasmisel taastatakse seadistatud ruumitemperatuur. Kui inimeste eemalviibimine kujuneb pikemaks, suureneb ka energiasääst.

  Kaheosaline õhusuunaja

  Paremaks ja ühtlasemaks soojuse jaotamiseks on kasutusele võetud eri suundades seatavate labadega kaheosaline õhusuunaja. Soojuspumbale õige paigalduskoha valimisel saab soojust tõhusalt jaotada ka kahekorruselises majas.

  Puhas sisekliima – filtrisüsteem Plasma Quad

  Õhksoojuspumbas kasutatav filtrisüsteem Plasma Quad tagab puhtama ja tervislikuma sisekliima eemaldades õhust tolmu, viirused, bakterid, õietolmu ja halva lõhna. Filter Plasma Quad suudab eemaldab ruumiõhust 94-99% ebasoovitavatest osakestest. Soojuspumba MSZ-FH filtrisüsteemi testimisel on saavutatud suurepärased tulemused. Soojuspump MSZ-FH on heaks kiidetud Jaapani keskkonnainstituudi (Institute of Tokyo Environmentel Allergy, ITEA, Inc.) poolt. Õhksoojuspump aitab ka õhku kuivatada ning vähendab hallituse tekkimise riski.

  Märkimisväärselt madal müratase

  Mitsubishi Electricu soojuspumbad on tuntud äärmiselt madala mürataseme poolest. Kirigamine MSZ-FH siseosa müratase on vaid 20dB(A).

  Nädalataimer – küta ja jahuta vastavalt vajadusele

  Nädalataimer on energiasõbralik režiim, mille abil saab veelgi säästa küttekulusid. Nädalataimer võimaldab seadistada soojuspumpa terveks nädalaks. Näiteks saab ruumi temperatuuri kodust eemalviibimise ajaks alandada. Taimer programmeeritakse kaugjuhtimispuldi abil.

  Tehnilised näitajad

  Lisainformatsioon

  Siseosa MSZ-FH25VE
  Välisosa MUZ-FH25VEHZ
  Küttevõimsus 3.2 kW
  Tarbimisvõimsus kütmisel 0,58 kW
  Õhuhulk kütmisel (väike – suur) 4,0 - 13,2 m³ / min
  Müratase kütmisel (madal-kõrge) 20 - 44 dBA
  Välisosa müratase (madal-kõrge) 49 dBA
  COP 5.52
  SCOP 4.9
  Energiaklass küte A++
  Jahutusvõimsus 2.5 kW
  Tarbimisvõimsus jahutamisel 0.485 kW
  Õhuhulk jahutamisel (väike – suur) 39 - 11.6 m³ / min
  EER 9.1
  SEER 5.15
  Energiaklass jahutus A+++
  Toide Ühendatakse siseosa plokki
  Pinge 220V
  Sagedus 50 Hz
  Faas 1 faas
  Kaitse 10A
  Siseosa mõõdud 925x305(+17)x234 mm
  Siseosa kaal 13.5 kg
  Välisosa mõõdud 800x550x285 mm
  Välisosa kaal 37 kg
  Toru diameeter vedelik Ø1/4"(6,35)
  Toru diameeter gaas Ø3/8"(9,52)
  Maksimaalne toru pikkus 20 m
  Maksimaalne kõrguste vahe 12 m
  Pretensiooni esitamise õigus 2 aastat
  Tootja garantii 2 aastat
[profiler]
Memory usage: real: 35389440, emalloc: 34568464
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem